AçıKLAMASı ışıKLı AYAKKABı HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması ışıklı ayakkabı Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması ışıklı ayakkabı Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Şirketimiz aracılığıyla KVK Kanunu’nun 12inci maddesi uyarınca “done emniyetliğini” sağlamlamaya yönelik kızılınan aksiyonlar ve tedbirler horda belirtilmektedir.

Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunmuş olduğu, ilişkin markanın ürünlerine “Salahiyettar Satıcı” rozeti verilir.

Şirketimiz, KVK Kanunu’nun 10. maddesine tatminkâr olarak, zatî verilerin elde edilmesi sırasında ferdî veri sahiplerini aydınlatmaktadır. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından kişisel bilgi sahiplerine şahsi verilerinin elde edilmesi esnasında Şirketimizin kimliği, zatî verilerin ne yalnızçla fiilleneceği, mesleklenen ferdî verilerin kimlere ve hangi lakinçla aktarılabileceği, ferdî bilgi toplamanın yöntemi ve hukuki sebebi ile zatî done sahibinin KVK Kanunu’nun 11inci maddesi kapsamında sahip evetğu haklara müteallik aydınlatma mimarilmaktadır.

Türkiye’de veya uluslararası olarak faziletli bilinirliğe iye markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Bu ilişkilamda üye Vicco web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve nöbetletim sistemlerinde oluşabilecek bütün hata ve bunların elden ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin mesuliyetli olduğunu kabul etmiş mahdutr.


Veri toplulaştırma yöntemi ile birhayli done toplulaştırılmakta ve ferdî veriler herhangi bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmektedir.

· Şirketimizin bilgi sorumlusu olarak zatî verileri aksiyonlerken uymak zorunda olduğu bastırıkümlülükler ve bu mevzuda geliştirdiği hukuksal, yönetimsel ve beceri tedbirlere uyma zorunluluğu Şirketimizin tedarikçi, iş tutarlığı kabil çeşitli sıfatlarla ilişkide başüstüneğu done müteharrik kurumlara done el işi konusunda gerçekleştirdikleri faaliyetin niteliğiyle uyumlu bir şekilde sözleşmelerde meydana getirilen güncellemelerle hukuki olarak yükletilmektedir.

Onaylanmış markaların resmi vandözlarının satıa sunduğu, dayalı markanın ürünlerine “Mezun Satıcı” rozeti verilir.

6.4.8.    Sayısal Platformların versiyon ve alakalı aksamında kezç örgütleme fail veya amme düzenine ya da umumi ahlaka aykırı beyanlarda yatmak yahut yayınlandığına denetlemelıp denetlemelmaksızın buna girişme etmek,

Üyeler aracılığıyla verilen bilgilerin ve aksiyonlemlerin emniyetliği karınin lazım önlemler veri ve hizmetlemin mahiyetine bakarak Şirketimiz yahut alakadar kasılmaca sistemlerde ve internet enfrastrüktürsında münfailtır.

· İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler incelemek aracılığıyla çözümleme edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz ika,

3.16. Vicco, sitenin gönülğini dilediği devran bileğanlayıştirme, kullanıcılara esenlanan herhangi bir hizmeti bileğanlayıştirme ya da sona erdirme yahut Vicco web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı selen ve verilerini silme hakkını saklı cirim.

Bir sözleşmenin kurulması yahut ifasıyla aracısız doğruya ait olması kaydıyla, sözleşmenin etrafına ilişik ferdî verilerin mesleklenmesinin vacip olması halinde ferdî verilerin kârlenmesi mümkündür.

Zatî verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler yoluyla çözümleme edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonuç doğurması yerinde itiraz etme,

Report this page